O nas

BWT Mróz Szczecin

Wypożyczalnia mebli i naczyń.
Hale namiotowe

U początków naszej działalności na polskim rynku leżały zarówno kompleksowy charakter oferowanych usług, jak i profesjonalizm zogniskowany na uzyskaniu satysfakcji klienta. Od tamtej chwili minęło już 25 lat – jesteśmy z Państwem od 1991 roku – a nasza wypożyczalnia naczyń i mebli oraz oferta wynajmu takich konstrukcji jak namioty i hale namiotowe, wciąż są w stanie zaoferować zgłaszającym się do nas klientom ze Szczecina i okolic najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Funkcjonujemy na lokalnym rynku nie tylko jako wypożyczalnia mebli i naczyń oraz działalność zajmująca się obsługą imprez dla klientów prywatnych i firm – w czym pomagają nam nasze hale namiotowe i namioty, idealne do urządzenia przyjęcia na świeżym powietrzu. Firma BWT Mróz Szczecin chętnie podejmie się również zleceń dotyczących: ustawienia podestów, czy zapewnienia wykładziny lub podłogi w namiocie, zabudowy targowej, oświetlenia imprez oraz stoisk targowych, wykonania projektu zabudowy targowej, czy też imprezowej, wynajmu przyczepy reklamowej.

Zaufali nam

Wypożyczalnia naczyń i mebli – Szczecin

Skuteczne działanie, dopracowana w najmniejszych szczegółach oferta oraz dokładność – zarówno jeśli chodzi o wykonanie, jak i konieczność sprostania potrzebom i wymaganiom naszych klientów – sprawiły, że udało nam się stworzyć niezwykle konkurencyjną propozycję wynajmu naczyń, zastawy stołowej, kuchennych sprzętów oraz mebli. Opcja ta jest dziś więcej niż przydatna, gdyż po pierwsze nie muszą się Państwo martwić o magazynowanie potrzebnych do organizacji imprezy elementów, po drugie jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a po trzecie wierzymy, że nasz cennik sprawi, iż każda uroczystość stanie się dzięki naszej profesjonalnej pomocy zarówno przyjemna dla gości, jak i ekonomiczna dla organizatorów.

Namioty i hale namiotowe

Niezależnie od wielkości imprezy plenerowej nasza firma jest w stanie dostarczyć Państwu rozwiązania na miarę potrzeb oraz budżetu. Jednym z punktów na liście naszych propozycji zapewnienia klientom komfortu w tej kwestii jest wynajem namiotów i hal namiotowych – wraz z dostawą, ustawieniem oraz całym szeregiem opcji dodatkowych, które zagwarantują Państwu komfort i dobrą zabawę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji w zakładce „OFERTA” oraz do kontaktu. Chętnie doradzimy Państwu najbardziej funkcjonalne rozwiązanie i wesprzemy każdego klienta w organizacji uroczystości, niezależnie od pory roku oraz dodatkowych warunków.

BWT Mróz
Szczawiowa 53,
72-005 Szczecin

+48 601 061 628

kontakt@m-expo.com